Ostatnie, przedwakacyjne zmagania
sportowe
27.06.2006
21 czerwca na boisku przy Szkole podstawowej w Gniewkowie odbyły
się imprezy sportowe organizowane przez GOKSiR Dobromierz, przy współpracy
ze Szkołą Podstawową w Gniewkowie :
- Spartakiada klas IV,
- Mityng lekkoatletyczny,
- Turniej piłki siatkowej dziewcząt i chłopców.
W spartakiadzie klas IV pierwsze miejsce zajęła Szkoła
Podstawowa Gniewków, II miejsce zajęły Szkoły Podstawowe z
Dobromierza i Roztoki.
W Turnieju piłki siatkowej w kategorii dziewcząt :
I miejsce - Szkoła Podstawowa Gniewków,
II miejsce - Szkoła Podstawowa Dobromierz i Szkoła Podstawowa
Roztoka,
W Turnieju piłki siatkowej w kategorii chłopców:
I miejsce - Szkoła Podstawowa Dobromierz,
II miejsce - Szkoła Podstawowa Roztoka,
III miejsce - Szkoła Podstawowa Gniewków,
W skoku w dal w kategorii chłopców:
I miejsce Ziemlewicz Łukasz - Szkoła Podstawowa Dobromierz,
II miejsce Wójcik Tomasz - Szkoła Podstawowa Roztoka,
III miejsce Jaworski Kuba - Szkoła Podstawowa Dobromierz,
W skoku w dal w kategorii dziewcząt:
I miejsce Szot Monika - Szkoła Podstawowa Roztoka,
II miejsce Kmieć Joanna - Szkoła Podstawowa Dobromierz,
III miejsce Zawadzka Marzenia - Szkoła Podstawowa Roztoka,
Rzut piłeczką palantową w kategorii chłopców:
I miejsce Czarnecki Krystian - Szkoła Podstawowa Gniewków,
II miejsce Ziemlewicz Łukasz - Szkoła Podstawowa Dobromierz,
III miejsce Baczmański Paweł - Szkoła Podstawowa Gniewków,
Rzut piłeczką palantową w kategorii dziewcząt:
I miejsce zajęła Zawadzka Marzena - Szkoła Podstawowa Roztoka,
II miejsce Burdzy Magdalena - Szkoła Podstawowa Gniewków ,
III miejsce Janik Patrycja - Szkoła Podstawowa Roztoka,
W biegu na 60 metrów w kategorii chłopców:
I miejsce zajął Ziemlewicz Łukasz - Szkoła Podstawowa Dobromierz,
II miejsce Czarnecki Krystian - Szkoła Podstawowa Gniewków,
III miejsce Frankowski Adam Szkoła Podstawowa Dobromierz,
W biegu na 60 metrów w kategorii dziewcząt:
I miejsce Szot Monika - Szkoła Podstawowa Gniewków,
II miejsce Lasko Dorota - Szkoła Podstawowa Dobromierz,
II miejsce Janik Patrycja - Szkoła Podstawowa Roztoka,
W sztafecie 3x100 m w kategorii chłopców:
I miejsce - Szkoła Podstawowa Dobromierz,
II miejsce - Szkoła Podstawowa Gniewków,
III miejsce - Szkoła Podstawowa Roztoka,
W sztafecie 3x100m w kategorii dziewcząt:
I miejsce - Szkoła Podstawowa Roztoka,
II miejsce - Szkoła Podstawowa Gniewków,
III miejsce - Szkoła Podstawowa Dobromierz.
|