AKTUALNOŚCI

Wiadomości

Sukiennik w finale dolnośląskim
13.03.2008

9 marca br. w świetlicy wiejskiej w Lutomii odbyły się Mistrzostwa Strefy VI w tenisie stołowym, organizowane w ramach 9. Dolnośląskich Igrzysk LZS i Mieszkańców Wsi. W zawodach wystartowało 65 zawodniczek i zawodników z powiatów świdnickiego i dzierżoniowskiego, a wśród nich pięciu reprezentantów gminy Dobromierz.

W kategorii młodzików bezkonkurencyjny okazał się Artur Sukiennik z Dobromierza, który po bardzo dojrzałej grze nie dał szans rywalom i jako jedyny wywalczył awans do finału dolnośląskiego. Niewiele zabrakło do awansu kadetce Magdzie Burdzy, która w meczu o trzecie miejsce uległa zawodniczce z gminy Świdnica, plasując się ostatecznie na wysokim czwartym miejscu. W kategorii młodziczek piąte miejsce zajęła Paulina Gołębiewicz, a Patryk Krzywania uplasował się na miejscu 5-6 w kategorii młodzików. Kamil Szpilewski zajął 9-14 miejsce w kategorii kadetów.

Organizatorem wyjazdu na mistrzostwa był Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji. Warto dodać, że finał dolnośląski odbędzie się 30 marca br. w Pisarzowicach. Arturowi życzymy powodzenia.