Harmonogram kursów w roku szkolnym
2008/2009
29.08.2008
SZKOŁA
PODSTAWOWA W GNIEWKOWIE
1.Dowóz
uczniów do szkoły
(autobus zatrzymuje się na placu przed szkołą)
Miejscowość
|
Przystanek
|
Godzina
odjazdu autobusu
|
Borów
|
PKS
i rozjazd za torami, za wiaduktem,
k.
p. Hyżynskiego,
k. budynku nr 55
|
8.25
|
Dzierzków
|
PKS,
k. budynku kolejowego , k/ b. ośrodka zdrowia
|
8.20
|
Gniewków
|
na
ulicy k. sklepu p. Grzywaczewskiego, PKS , szkoła
|
8.20
|
Czernica
|
PKS,
k. byłego budynku piekarni, k.spółdzielni RSP,
budynek 1,2,3,4,,kolej
|
8.30
|
2.
Odwóz uczniów ze szkoły
(autobus zatrzymuje się na placu przed szkołą)
Miejscowość
|
Godzina
odjazdu autobusu
|
Częstotliwość
|
Czernica
|
13.35
|
codziennie
|
14.40
|
czwartki i piątki
|
15.00
|
w poniedziałki, wtorki i środy
|
Dzierzków,
Borów
|
13.45
|
codziennie
|
14.45
|
czwartki i piątki
|
15.05
|
poniedziałki, wtorki i środy
|
uwaga: przystanki w drodze powrotnej takie same jak przy
dowożeniu do szkoły
Z uwagi na
dostosowanie planu zajęć lekcyjnych do arkuszy organizacji szkoły w
roku szkolnym 2008/2009,kursy realizowane po zakończeniu zajęć
lekcyjnych mogą ulec zmianie.
Harmonogram kursów w roku
szkolnym 2008/2009
SZKOŁA
PODSTAWOWA W DOBROMIERZU
1.Dowóz uczniów do szkoły
(autobus zatrzymuje się na przystanku PKS i w
rynku )
Miejscowość
|
Przystanek
|
Godzina
odjazdu autobusu
|
Jaskulin
|
PKS
|
7.00
|
Siodłkowice
|
PKS
|
7.05
|
Szymanów
|
k. kościoła, k.bud.20
, k. byłej szkoły i k/ pałacu
|
7.15
|
Serwinów
|
stary przystanek PKS k. p.Dyląga
i k. pałacu
|
7.20
|
Pietrzyków
|
k/bud.21 i 32 , k/b.PGR, k/świetlicy
, PKS u góry
|
7.15
|
Bronówek
|
PKS
|
7.20
|
2.
Odwóz uczniów ze szkoły
(autobus zatrzymuje się na przystanku PKS i w
rynku )
Miejscowość
|
Godzina
odjazdu autobusu
|
Pietrzyków, Bronówek
|
13.15
14.25
15.25*
|
Serwinów, Siodłkowice, Szymanów,
Jaskulin
|
13.25
14.35
15.35*
|
Bronów
|
12.50
14.10
|
uwaga:
przystanki w drodze powrotnej takie same jak przy dowożeniu do szkoły,
Z uwagi na
dostosowanie planu zajęć lekcyjnych do arkuszy organizacji szkoły w
roku szkolnym 2008/2009, kursy realizowane po zakończeniu zajęć
lekcyjnych mogą ulec zmianie.
Harmonogram kursów w roku
szkolnym 2008/2009
ZESPÓŁ
SZKÓŁ W ROZTOCE
1.Dowóz uczniów do szkoły
(autobus
zatrzymuje się koło szkoły)
Miejscowość
|
Przystanek
|
Godzina
|
Jaskulin
|
PKS
|
7.00
|
Siodłkowice
|
PKS
|
7.05
|
Szymanów
|
k.kościoła, k. bud.20 , k. byłej szkoły i k/ pałacu
|
7.15
|
Pietrzyków
|
k/ bud. 21, 32, k/byłego PGR, k/świetlicy
, przystanek PKS
|
7.15
|
Bronówek
|
PKS
|
7.20
|
Dobromierz,
|
PKS
|
7.30
|
Serwinów
|
przystanek
PKS k.p.Dyląga
i k. wjazdu do pałacu
|
7.30
|
Bronów
|
PKS
|
7.30
|
Kłaczyna
|
k. piekarni, PKS, PKS na żądanie
|
7.35
gimnazjum
|
Celów
|
PKS
|
7.50
|
Kłaczyna
|
k.piekarni, PKS,
PKS na żądanie
|
8.00
podstawówka
|
Jugowa
|
k. p. Sadły i wiaty , k/RSP
|
7.35
podstawówka
|
Roztoka (Górna)ul. Kolejowa i 3 Maja
|
PKS na żądanie, k. budynku byłej biblioteki
|
8.00
|
Roztoka (Dolna) b
|
Blok 123 , k/ p. Kutrowskiego
|
8.05
|
Gniewków
|
na placu przed szkołą, PKS na żądanie
|
8.35
|
Borów
|
PKS, rozjazd za torami, za wiaduktem k. p. Hyżyńskiego,
k. budynku Nr 55
|
8.45
|
Czernica
|
PKS, k. budynku 31, Spółdzielni
RSP, k. bud. 1,2,3,4 kolej
|
8.30
|
Dzierzków
|
były ośrodek zdrowia ,PKS
|
8.50
|
2. Odwóz
uczniów ze szkoły
(autobus zatrzymuje
się koło szkoły)
Godziny odjazdu
|
Miejscowość
|
Częstotliwość
|
12.50,
14.10,
15.10,*
|
Roztoka (Górna)
Roztoka (Dolna)
Jugowa,
Serwinów,
Dobromierz,
Pietrzyków,
Bronówek
Szymanów,
Siodłkowice,
Jaskulin
|
codziennie
|
12.50,
14.00,
|
Kłaczyna
|
codziennie
|
14.30
|
Kłaczyna
|
poniedziałki, wtorki i środy
|
15.05
|
Kłaczyna
|
czwartki i piątki
|
12.50,
14.00,
|
Celów
|
codziennie
|
14.30,
|
Celów
|
wtorki i środy
|
15.05
|
Celów
|
czwartki i piątki
|
12.50,
14.10,
|
Bronów (przez Jugową i
Jaskulin)
|
codziennie
|
14.30
|
Bronów
|
poniedziałki
|
15.05
|
Bronów
|
czwartki i piątki
|
14.30
|
Borów,
Dzierzków,
Gniewków,
Czernica
|
czwartki i piątki
|
14.50
|
Borów,
Dzierzków,
Gniewków,
Czernica
|
poniedziałki, wtorki i środy
|
15.25
|
Borów,
Dzierzków,
Gniewków,
Czernica
|
poniedziałki, wtorki i środy
|
uwaga: przystanki w drodze powrotnej takie same jak przy dowożeniu
do szkoły.
Z uwagi na
dostosowanie planu zajęć lekcyjnych do arkuszy organizacji szkoły w
roku szkolnym 2008/2009, kursy realizowane po zakończeniu zajęć
lekcyjnych mogą ulec zmianie.
|