AKTUALNOŚCI

Wiadomości

Przegrali ze Strzegomiem i Bielawą
02.10.2008

20 września na boisku w Roztoce trampkarze GOKSiR Dobromierz–Granit Roztoka podejmowali drużynę AKS-u Strzegom i ulegli rywalom aż 1:6! Ten wstydliwy wynik pokazuje jak bardzo jednostronne było to spotkanie. Mecz rozpoczął się od ataków gospodarzy. Trzy stuprocentowe okazje w pierwszym kwadransie nie zostały wykorzystane i to się zemściło. AKS z kontry zdobył dwie bramki przed przerwą. Po gwizdku inicjatywę przejęli znów gospodarze, jednakże brak było skuteczności. Honorową bramkę strzelił Tomasz Diduszko. No cóż, raz się wygrywa, raz przegrywa.

W minioną sobotę, 27 września, nasi rozegrali wyjazdowy mecz z dotychczasowym liderem Bielawianką. Mieliśmy nadzieję, że zagrają z lepszym rezultatem. Niestety, przegrali z liderem grupy 1:2. Jedynym usprawiedliwieniem jest to, że trampakrze to młody zespół, to poczatek ich przygody z piłką. Choćby dlatego trzeba być dla nich wyrozumiałym. Jednego można być pewnym, waleczności tym młodym zawodnikom nie brakuje.

W środę, 17 września na boisku w Wiadrowie rozegrano sparing z trampkarzami Nysy Wiadrów. Nasi przegrali 5:6. W pierwszej połowie zagrali zawodnicy z pierwszego składu. W drugiej odsłonie trener dał szansę gry młodszym. Gole zdobyli: Kamil Mazurkiewicz, Tomasz Diduszko, Artur Sukiennik – po 1 i Maciej Łobarzewski - 2.

20 września na boisku w Roztoce rozgrywali swój mecz juniorzy starsi Granitu, którzy gościli Wenus Nowice i zwyciężyli 2:0. Bramki zdobyli: Łukasz Śliwa z rzutu karnego i Tomasz Janik. Juniorzy w trzech rozegranych meczach odnieśli już drugie zwycięstwo.

źródło: Nowa Gazeta Jaworska