AKTUALNOŚCI

Wiadomości

"NYSA" Kłaczyna Liderem
07.10.2008

W 8 kolejce rozgrywek o mistrzostwo kasy "B" LKS "Nysa" Kłaczyna pokonała na wyjeździe zespół z Piotrowic Świdnickich 1:4 (do przerwy 0:2). Pierwsza część spotkania to zdecydowana dominacja zespołu "Nysy" udokumentowana strzeleniem tylko 2 bramek po ładnych akcjach z dużą ilością podań i wymianą pozycji (Robert Bartusch w 22 min i Bartek Andrzejewski w 33 min).

Kilka minut po przerwie trzecią bramkę dla Nysy strzelił ponownie Robert Bartusch. Zespół gospodarzy stworzył kilka sytuacji do strzelenia bramki wykorzystując jedną, ale "kropkę nad i" postawił Robert Andrzejewski strzelając 4 bramkę dla Kłaczyny. Warto dodać, że z przyczyn zdrowotnych nie mogli wystąpić w tym meczu nominalni bramkarze i w zespole z Nysy zadebiutował na bramce obrońca Jarek Durasiewicz, który może zaliczyć występ do udanych.

W pozostałych kolejkach dotychczasowy lider "Płomień" Dobromierz przegrał na wyjeździe z zespołem GLKS Strzegom 2:1, a Wenus Nowice zremisowała z Tęczą Bolesławice 1:1, tym samym na pierwsze miejsce w rozgrywkach awansowała drużyna z Kłaczyny.
Aktualna tabela wyników w rozgrywkach ligowych znajduje się na stronie: http://www.90minut.pl:5555/liga.php?id=3932  oraz na nowo powstającej stronie internetowej "Nysy" http://www.ksnysaklaczyna.tnb.pl

Wszystkich kibiców zapraszamy na kolejny mecz "Nysy", już w niedziele 12 października o godz. 14:00 z LKS Wodospad Zastruże. Wstęp wolny.