AKTUALNOŚCI

Wiadomości

KOLEJNA WYGRANA "NYSY" 5:1
20.10.2008

W 10 kolejce o mistrzostwo rozgrywek klasy B na stadionie w Rogoźnicy odbył się mecz pomiędzy GLKS Strzegom a LKS "Nysa" Kłaczyna. Pierwsza część spotkania zakończyła się wynikiem 1:3. Już po 10 minutach gry wynik spotkania otworzył Adrian Babiarz pokonując bramkarza gospodarzy z rzutu karnego. Pięć minut później gospodarze strzelili bramkę wyrównującą, ale jeszcze przed przerwą NYSA dwukrotnie trafiała do siatki gospodarzy (Robert Bartusch i Przemek Andrzejewski).

W drugiej odsłonie gospodarze rzucili się do odrabiania strat, ale to NYSA stworzyła lepsze sytuacje do strzelenia bramek, wykorzystując tylko dwie (Adrian, Babiarz Bartek Andrzejewski). Było to 8 zwycięstwo w rundzie jesiennej i z dorobkiem 26 pkt NYSA zajmuje 1 miejsce w grupie.

Bramki dla "Nysy" strzelili: Adrian Babiarz 2 (0:1) i (1:4), Robert Bartusch (1:2), Przemek Andrzejewski (1:3), Bartek Andrzejewski (1:5).
Aktualna tabela wyników w rozgrywkach ligowych znajduje się na stronie internetowej: http://www.ksnysaklaczyna.tnb.pl

WIELKIE DERBY gminy Dobromierz już w niedziele 26 października o godz. 14:00 na stadionie w Kłaczynie zmierzą się LKS NYSA Kłaczyna - Płomień Dobromierz. Musisz tam być!!!