Wiadomości

W lidze trampkarzy
Górą nasi
30.04.2009

25 kwietnia na boisku w Mieroszowie trampkarze GOKSiR Dobromierz-Granit pokonali 3:2 ekipę miejscowego Białego Orła. Mecz miał dwa oblicza. Pierwsza połowa należała zdecydowanie do naszych chłopców.

Bramki zdobyli: Artur Sukiennik, Mateusz Aleksiuk i Tomasz Diduszko. Nasi nadawali ton grze. W przerwie trener dokonał zmian. Z boiska zeszli trzej najstarsi zawodnicy, którzy tego samego dnia grali jeszcze w meczu juniorów Granitu Roztoka. Na boisko weszli młodsi. W drugiej połowie dominowali piłkarze Orła, którzy strzelili nam dwie bramki. Jednak udało się utrzymać dobry wynik do ostatniego gwizdka. Nasza drużyna grała w składzie: Eryk Kułak, Bartosz Budzelewski, Patryk Krzywania, Maciej Nitarski, Piotr Kozieł, Artur Sukiennik, Adrian Łukomski, Tomasz Diduszko, Maciej Łobarzewski, Mateusz Misiak, Mateusz Aleksiuk, na zmiany wchodzili Gracjan Kułak, Piotr Kwiatkowski, Kamil Mazurkiewicz.

Kibiców zapraszamy na boisko w Roztoce, gdzie 1 maja o godz. 10 rozegrane zostaną powiatowe eliminacje turnieju "Piłkarska kadra czeka" chłopców rocznika 1994 i młodszych. Wystąpią drużyny z gmin Świdnica, Strzegom, Marcinowice i Dobromierz.