AKTUALNOŚCI

Wiadomości

Granit pnie się w górę tabeli
07.05.2009

3 maja br. na boisku sportowym w Roztoce odbyła się 22 kolejka spotkań o mistrzostwo klasy "A". Granit Roztoka podejmował drużynę sąsiadującą w tabeli z LKS Bystrzyca Górna. Mecz był bardzo zacięty i stał na wysokim poziomie.

W pierwszej połowie optyczną przewagę mieli goście. Przerwa bardzo dobrze podziałała na gospodarzy, którzy na drugą połowę wyszli z mocnym postanowieniem zdobycia kompletu punktów. Już po 10 minutach szybko przeprowadzona akcja zakończyła się zdobyciem pierwszej bramki. Od tego momentu gospodarze osiągnęli znaczną przewagę potwierdzając to zdobyciem drugiego gola.

Strzelcami bramek byli: Łukasz Patycki oraz Marek Maczkowski. Kluczem do zwycięstwa była konsekwentna gra drużyny w obronie. Kolejny mecz piłkarze rozegrają w najbliższą niedzielę z wiceliderem, w Żarowie o godz. 17:00.