Wiadomości

Oby tak dalej!
11.05.2009

Kolejne zwycięstwo Płomienia w tym sezonie przyszło gospodarzom dość łatwo.
W 23 kolejce 10 maja br. LKS Płomień Dobromierz podejmował na własnym boisku drużynę GLKS Rogoźnica. Mecz zakończył się wygraną dla Płomienia w wynikiem 5:1. Piłkarze obu drużyn z pełnym zaangażowaniem podeszli do tego pojedynku. Już pierwsza akcja gości zakończyła się golem. Jednak 5 minut przed końcem pierwszej połowy zawodnik Płomienia Robert Abramowicz zdołał strzelić bramkę przeciwnikowi.

W drugiej połowie nasi piłkarze zdołali strzelić jeszcze 4 bramki . Bramki w drugiej połowie dla Płomienia zdobyli: Mieczysław Bucki - 2, a Marcin Siwy i Marcin Błyskasz po 1. Aktualnie Płomień zajmuje 7 miejsce w tabeli z liczbą punktów 39.

Na kolejny mecz z Błękitnymi Komorów zapraszamy na boisko sportowe w Dobromierzu 17 maja br. na godzinę 11:00.