AKTUALNOŚCI

Wiadomości

100 bramek dla Nysy!
27.05.2009

Mecz między Kłaczyną a Strzegomiem był ciekawym widowiskiem w którym prawie 100 kibiców zobaczyło aż 10 bramek. Wynik hokejowy, gra dobra lecz zdarzały się błędy w obronie - tak można podsumować to spotkanie. W pierwszej połowie lepsza była Nysa, która strzeliła 3 bramki i nie straciła żadnej.

Kłaczyna zdobyła 100-ną bramkę w sezonie i jest to prawdopodobnie historyczny wyczyn tej drużyny. Strzelec zostanie na długo zapamiętany wśród kibiców a został nim Robert Andrzejewski. Druga połowa już była bardziej wyrównana, którą Nysa wygrała 4:3. Wynik spotkania na 7:3 ustalił Robert Andrzejewski zdobywając swoją 5 bramkę w meczu i z dorobkiem 30 bramek prowadzi w klasyfikacji zdobytych bramek w Kłaczynie.

Bramki dla Kłaczyny strzelali:Robert Andrzejewski - 5 (1:0) (2:0) (4:1) (6:2) (7:3), Przemek Andrzejewski - 1 (3:0), Łukasz Sudnik - 1(5:1)