AKTUALNOŚCI

Wiadomości

Kalendarium „Granitu” Roztoka
29.05.2009

W sobotę, 23 maja juniorzy „Granitu” Roztoka rozgrywali wyjazdowe spotkanie w Wierzbnej z tamtejszą „Wierzbianką”. Mecz zaczął się od natarcia piłkarzy Roztoki. Gracze Wierzbnej byli zamknięci na własnej połowie. Przez cały mecz „Granit” był w natarciu, w meczu był drużyną o wiele lepszą niż gospodarze. Roztoka dominowała na boisku chociaż od czasu do czasu nieliczne okazje stwarzali sobie gospodarze. Niespodziewanie to jednak „Wierzbianka” objęła prowadzenie wynik utrzymywał się do 76 minuty, gdy Łukasz Łukomski z rzutu karnego strzelił bramkę wyrównującą, dając tym samym remis Roztoce.

W niedziele, 24 maja seniorzy „Granitu” Roztoka rozgrywali swój mecz na wyjeździe z „Victorią” Świebodzice. Mecz stał na przeciętnym poziomie. Obie drużyny grały słaby futbol, mimo to gospodarzom w 80 minucie udało się strzelić gola z rzutu wolnego na wagę 3 punktów.

W 26 kolejce, „Granit” Roztoka podejmował lidera – „Sudety” Dziećmiorowice. Mecz był bardzo szybki, każda z drużyn stwarzała sobie bardzo dużo sytuacji podbramkowych, jednak w tym dniu golkiperzy byli bardzo dobrze dysponowani. Roztoka była drużyną lepszą i przeważała prze całe 90 minut. Mecz zakończył się remisem 2:2. Bramki dla naszej drużyny strzelił Łukasz Patycki.

Warto dodać, że 30 maja juniorzy podejmują u siebie „Tęczę” Bolesławice, o godzinie 16:00, a w niedzielę 31 maja seniorzy wyjeżdżają na mecz do „Czarnych” Wałbrzych na godzinę 11:00.