AKTUALNOŚCI

Wiadomości

Płomień pokonał Nysę
03.06.2009

W niedzielę 31 maja br. rozegrano kolejny mecz o mistrzostwo klasy "B", w którym Płomień Dobromierz podejmował na własnym boisku drużynę Nysy Kłaczyna. Mecz zakończył się wygraną dla Płomienia z wynikiem 1:0. Piłkarze obu drużyn z pełnym zaangażowaniem podeszli do tego pojedynku. Do ostatniego gwizdka sędziego trwała zacięta walka.

W pierwszej połowie gol dla Płomienia zdobył Mariusz Żołądek. W większości meczu gra toczyła się na połowie gospodarzy. Było dużo sytuacji do strzelenia bramki przez gości jednak bramkarz Płomienia zdołał je obronić.

Mecz cieszył się ogromnym zainteresowaniem kibiców z Dobromierza i Kłaczyny, którzy wspierali swoje drużyny. Było to szóste zwycięstwo w rundzie wiosennej. Z dorobkiem 48 punktów, Płomień Dobromierz aktualnie zajmuje szóste miejsce w tabeli. Kolejny mecz na wyjeździe z Wenus Nowice odbędzie się 7 czerwca br. o godzinie 11:00.