AKTUALNOŚCI

Wiadomości

Nauczyciele kontra uczniowie
11.12.2009

Zgodnie z tradycją sięgającą kilka lat wstecz, 8 grudnia br. odbył się mecz siatkarski pomiędzy nauczycielami, a uczniami Gimnazjum w Roztoce.

Zawzięta rywalizacja trwająca 5 setów zakończyła się szczęśliwie dla kadry, choć niewiele brakowało, aby to uczniowie po raz pierwszy w historii cieszyli się zwycięstwem. Już w pierwszym secie pokazali, że grać potrafią pokonując kadrę 25:21. Kolejne dwa sety należały do nauczycieli, czwarty jednak przegrali. Jak co roku o wygranej rozstrzygnął tie-break, w którym ostatecznie chłodne doświadczenie zwyciężyło z emocjami młodości.

Składy drużyn przedstawiał się następująco:

• uczniowie: Aleksandra Nakoneczna, Magdalena Burdzy, Paulina Gołębiewicz, Kamil Szpilewski, Rafał Piłat, Tymoteusz Zawadzki, Gracjan Fuja, Wojciech Gołębiewicz, Dawid Puć
  • nauczyciele: Barbara Smolik, Piotr Krygier, Tomasz Aleksiuk, Dariusz Fica, Michał Sawko, Przemysław Niemczuk.

Zawody sędziował dyrektor ZS Roztoka - Bronisław Fica.