AKTUALNOŚCI
 

Wiadomości 

  

Dzień Babci i Dziadka w Roztoce i Gniewkowie
25.01.2010 

Jak co roku koniec stycznia to szczególny okres dla wszytskich babć i dziadków. To właśnie oni obchodzą swoje święto, a życzeń od wnuków nie ma końca. W piątek w Zespole Szkół w Roztoce zebrali się wszycy dziadkowie i babcie, aby świętować ten szczególny dla nich dzień. Były piosenki i wierszyki przygotowane przez przedszkolaków i uczniów klas młodszych. Wnuki po prezentacji programu artystycznego, jakim uraczyli wszystkich gości, otrzymały gromkie brawa.

Dzień Babci i Dziadka to dobra okazja, by uświadomić dzieciom i młodzieży, jak wiele w ich życiu znaczą dziadkowie - jak wiele miłości są w stanie ofiarować. Spotkanie w Roztoce było także dobrą okazją do spotkania w miłym gronie i choć najmłodsi bardzo się cieszyli z odwiedzin swoich najbliższych, to po programie artystycznym i poczęstunku szybko pożegnały szkołę, by wraz z dziadkami udać się do domów.

Także najmłodsi z Gniewkowa nie zapomnieli o swoich babciach i dziadkach. Przedszkolaki ze Szkoły Podstawowej, pod opieką pani Krystyny Piwko, przygototwały uroczystą akademię. Dzieci recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Na zakończenie uroczystości swoim najbliższym wręczyły laurki i drobne upominki.

   

   

   

   

   

   

   
  
   
 
   
 
   

  


 

 

do góry  |

Oficjalny serwis Urzędu Gminy w Dobromierzu  - Wszelkie prawa zastrzeżone
design by TONER