AKTUALNOŚCI
 

Wiadomości 

  

Karnawał w Gniewkowie
25.01.2010 

Styczeń to czas zabaw, które odbywają się w ramach karnawału. Możliwości do karnawałowych szaleństw zwykle nie brakuje. Nie brakowało także uczniom ze Szkoły Podstawowej w Gniewkowie. W minioną środę klasy 0-III bawiły się na zorganizowanej przez Grono Pedagogiczne i Radę Rodziców zabawie choinkowej.

Impręzę rozpoczęło przedstawienie pt."Dwunastu braci" w wykonaniu uczniów II klasy. Następnym punktem zabawy był pokaz talentów - uczniowie m.in. zaprezentowali zdolności taneczno - wokalne, tańcząc i śpiewając do piosenki "Karnawał oraz "Śnieżna wyliczanka". Najmłodsi wystąpili także w przedstawieniu pt. "Dary Nowego Roku" i zatańczyli walczyka.

W trakcie zabawy rozstrzygnięty został konkurs na najciekawsze przebranie. Komisja, w której zasieli rodzice, miała ciężki orzech do zgryzienia, by wybrać zwycięzcę - pomysłów na wyjątkowy kostium nie brakowało. Nie zabrakło także gościa specjalnego - św. Mikołaja, który obdarował każdego ucznia prezentem. W podzięce za przybycie najmłodsi zaśpiewali Mikołajowi piosenkę. Zabawę można jak najbardziej zaliczyć do udanych, a uczniowie już nie mogą się doczekać następnych karnawałowych szaleństw. Te, niestety, dopiero za rok.

   

   

   

   

   

   

  


 

 

do góry  |

Oficjalny serwis Urzędu Gminy w Dobromierzu  - Wszelkie prawa zastrzeżone
design by TONER