AKTUALNOŚCI
 

Wiadomości 

  

Zamaskowana zabawa
27.01.2010 

Po karnawałowych szaleństwach w Gniewkowie przyszedł czas na zabawę uczniów ze Szkoły Podstawowej w Dobromierzu. W sobotę, 23 stycznia, klasy 0 - VI bawiły się na balu maskowym, który wprawił wszystkich w wyjątkowo bajeczny nastrój.

Repertuar imprezy porwał do tańca zarówno dzieci, jak i nauczycieli i rodziców. Na parkiecie królowały rytmy disco, latynoskie, trochę rocka oraz techno. Niezawodne okazały się także dyskotekowe szlagiery - "Macarena" czy "Kaczuchy", które rozbawiły wszystkich.

Nauczyciele przygotowali różnorodne konkursy i zabawy, które uwieńczone zostały licznymi nagrodami zakupionymi przez Radę Rodziców. Nie zabrakło także smakołyków, od których nogi stołów aż się uginały.

Po uzupełnieniu zapasów energii na parkiet ruszyli królowie, księżniczki, cyganki, kowboje, batmani - jednym słowem można było się poczuć jak w bajkowej krainie. Pociągi, motory, wagonik i zaczarowany świat muzyki - w takim klimacie 4 godziny balowali duzi i mali.
Uśmiechnięte i zadowolone buzie uczestników świadczyły o tym, że zabawa była udana. Organizatorzy składają bardzo serdeczne podziękowania wszystkim osobom, które aktywnie wzięły udział w przygotowaniu tak wspaniałego i udanego balu karnawałowego.

   

   

   

   

   

   

  


 

 

do góry  |

Oficjalny serwis Urzędu Gminy w Dobromierzu  - Wszelkie prawa zastrzeżone
design by TONER