AKTUALNOŚCI
 

Wiadomości 

  

Dziadkowie w Dobromierzu
29.01.2010 

W dniu tak uroczystym, w dniu Twojego święta,
składam Ci życzenia, o Tobie pamiętam.
By życie Twe było kwiatami usłane,
tak piękne i czyste jak letni poranek.

Jak co roku w styczniu, obchodzimy piękne święto, które szczególnie uroczyście potrafią obchodzić przedszkolaki. Recytują wiersze, śpiewają piosenki i wraz z życzeniami, obdarowują własnoręcznie wykonanymi prezentami swoich kochanych dziadków. W tych dniach babcie i dziadkowie, obdarowywani są również dowodami miłości.

29 stycznia w oddziale przedszkolnym przy Szkole Podstawowej im. Jana Brzechwy w Dobromierzu odbyła się uroczystość uświetniająca Dzień Babci i Dzień Dziadka. Dzieci wcieliły się w postaci z bajek. Był Kopciuszek, królewicz, Calineczka, Czerwony Kapturek i całkiem dobry wilk, królowa Śniegu o radosnym sercu, królewna Śnieżka i dobra macocha, wróżki oraz czarownica, która obdarowała prezentami Jasia i Małgosię. Zła zima nie przeszkodziła abyśmy mogli wspólnie przeżyć te chwile przepełnione radością, miłością, wdzięcznością i niejednokrotnie wzruszeniem.

Jeszcze raz kochanym babciom i cudownym dziadkom najwspanialsze życzenia, zdrówka, pogody ducha na kolejne, przesycone radością i miłością lata życzą przedszkolaki i wychowawczyni Jadwiga Juszczak.

   

   

   

   

   

   

   
  

  


 

 

do góry  |

Oficjalny serwis Urzędu Gminy w Dobromierzu  - Wszelkie prawa zastrzeżone
design by TONER