AKTUALNOŚCI
 

Wiadomości 

  

Turniej Trampkarzy
17.02.2010 

W sobotę 13 lutego br. w hali przy ZS w Roztoce rozegrano turniej halówki trampkarzy. Organizatorem imprezy był GOKSiR Dobromierz i UKS Gniewków. W zawodach walczyły: MKS Victoria Świebodzice I, MKS Victoria Świebodzice II, Granit – GOKSiR Roztoka I, Granit – GOKSiR Roztoka II, MKS Szczawno Zdrój. Grano systemem każdy z każdym.

Bezkonkurencyjne okazały się dwie nasze drużyny. GOKSiR Granit Roztoka II zajął 1. miejsce, wygrywając wszystkie mecze. Granit GOKSiR Roztoka I był drugi przed Victorią Świebodzice I, Szczawnem Zdrój i Victorią Świebodzice II.

Zwycięzcy grali w składzie: Andrzej Nawara, Patryk Krzywania, Mateusz Cycoń, Robert Żołądek, Krzysztof Krowiński, Piotr Kozieł. Granit GOKSiR Roztoka I reprezentowali: Eryk Kułak, Kamil Mazurkiewicz, Mariusz Krupnik, Mateusz Misiak, Adrian Łukomski, Maciej Nitarski. Rozegrano również 3 mecze towarzyskie młodzików UKS Gniewków z MKS Victoria Świebodzice. UKS Gniewków wygrał jeden mecz 2:0 i przegrał dwa (0:2 i 1:2).

Na tym jednak sportowych zmagań nie koniec, ponieważ już 21 lutego mieszkańcy naszego powiatu zmierzą się w tenisie stołowym. Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego rozpocznie się o godz. 9:00 w hali sportowej w Dobromierzu. Do sportowych potyczek zgłosili się zawodnicy z Marcinowic, Strzegomia, Świdnicy, Lutomii, Jaworzyny Śląskiej i gminy Dobromierz. Rywalizacja będzie się odbywać w czterech kategoriach – młodziki, kadeci, juniorzy i seniorzy. Wszystkich kibiców już dziś serdecznie zapraszamy do udziału w turnieju.

   

   

   

   

  


 

 

do góry  |

Oficjalny serwis Urzędu Gminy w Dobromierzu  - Wszelkie prawa zastrzeżone
design by TONER