AKTUALNOŚCI
 

Wiadomości 

  

Powiatowe zmagania tenisistów
22.02.2010 

W minioną niedzielę, 21 lutego br., w hali sportowej w Dobromierzu królował tenis stołowy. To za sprawą Mistrzostw Powiatu Świdnickiego w tej dyscyplinie, które zorganizował GOKSiR przy współpracy z LZS Świdnica.

Na siedmiu stołach tenisowych zawodnicy rywalizowali w kategoriach młodzików, kadetów, juniorów oraz seniorów. W kategorii młodziczek drugie miejsce zajęła Paulina Gołębiewicz, na trzecim znalazła się Kaja Borkowska; w kategorii młodzików drugie miejsce zajął Sebastian Magoń, czwarte przypadło Bartoszowi Fuja; w kategorii kadetów najwyżej uplasował się Patryk Krzywania, zajmując czwarte miejsce.

Oprócz wymienionych uczestników, naszą Gminę reprezentowali: Paulina Wysoczańska, Weronika Dec, Sandra Groszek, Adriana Góral, Patrycja Janecka, Kacper Grzelec, Adrian Marszałek, Wojciech Ratajczyk, Wojciech Gołębiewicz, Jan Figlewicz, Damian Danaj, Robert Danaj. Wszyscy zawodnicy mogli liczyć na gorący posiłek.

Na tym jednak sportowe emocje się nie kończą. Już 28 lutego br. w hali sportowej w Dobromierzu o godzinie 10.00 rozpoczną się Mistrzostwa Strefowe w tenisie stołowym. Oprócz naszych zawodników wystąpią najlepsi sportowcy z Powiatu Dzierżoniowskiego oraz Wałbrzyskiego. Już dziś zapraszamy wszystkich chętnych do rywalizacji - emocji nie powinno zabraknąć.

   

   

   

   

   

   

  


 

 

do góry  |

Oficjalny serwis Urzędu Gminy w Dobromierzu  - Wszelkie prawa zastrzeżone
design by TONER