AKTUALNOŚCI

Wiadomości

Sezon sportowy rozpoczęty
09.03.2010

Drużyna piłkarska Płomienia rozegrała pierwszy sparing na boisku po przerwie zimowej. Przeciwnikiem drużyny była drużyna z Mokrzeszowa. Pomimo niezbyt dobrych warunków atmosferycznych, mecz mógł się podobać, bowiem padło sporo bramek i było mnóstwo sytuacji podbramkowych. Wynik meczu - 5:5.

Strzelcami bramek byli : Mieczysław Bucki - 3 bramki, Tomasz Bankowski - 1 bramka,
Gracjan Laskowski - 1 bramka.
W meczu uczestniczyło 14 zawodników klubu.
Już w niedzielę, 14 marca br., o godz. 12:00 na boisku w Dobromierzu Płomień rozegra spotkanie sparingowe z drużyną LKS Lipa, która jest liderem grupy jaworskiej Klasy B.

Drużyna siatkarska Płomienia rozegrała w piątek mecz mistrzowski I ligi TKKF w Świdnicy.
Mecz z liderem grupy Bolko był trudnym spotkaniem, ponieważ zawodnicy z Dobromierza zmagają się z kontuzjami. Mimo to chłopcy walczyli dzielnie do ostatnich minut meczu, choć niestety w efekcie ponieśli porażkę 0:3.