AKTUALNOŚCI
 

Wiadomości 

  

Najważniejsze, najpiękniejsze...
09.03.2010 

"O kobietach można mówić nieskończenie…
Jeden mówi, że są dobre drugi, że są złe.
I obaj mają słuszność.
Jeden, że są skąpe, drugi że szczodre.
I obaj mają słuszność.
Jeden, że piękne, drugi że brzydkie.
I obaj mają słuszność.
Jeden, że gadatliwe, drugi że dyskretne.
I obaj mają słuszność…"

Tymi słowami 8 marca br., dzieci ze świetlicy środowiskowej w Borowie przywitały blisko 30 pań przybyłych na uroczystość z okazji Dnia Kobiet. Część artystyczna w wykonaniu dzieci sprawiła wiele radości wszystkim przybyłym gościom.

Zastępca Wójta, Kazimierz Sychowicz oraz Przewodniczący Rady - Marek Jaworski, złożyli paniom najserdeczniejsze życzenia z okazji ich święta oraz podarowali na ręce pani sołtys Danuty Radoń kwiaty.

Mieszkanki Borowa były oczarowane uroczystością i nie szczędziły słów pochwały dla głównej inicjatorki tego spotkania - Danuty Radoń. Pomysł zorganizowania Dnia Kobiet we wsi bardzo spodobał się wszystkim kobietom, które zadbały o słodki poczęstunek. Warto dodać, że było to pierwsze spotkanie zorganizowane z okazji święta kobiet. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że miło jest czasami posiedzieć w "babskim gronie" i powspominać. Podczas uroczystości Borowianki wyszły z inicjatywą organizowania takich spotkań, podczas których mogłyby podzielić się doświadczeniami i uwagami z różnych sfer życia nie tylko od święta
Tego dnia nie zapomni żadna pani, która przybyła na uroczystość - upłynął on bowiem przy dźwiękach muzyki, smacznym cieście, kawie i serdecznej atmosferze.

   

   

   

   

   
 
   

   

   

  


 

 

do góry  |

Oficjalny serwis Urzędu Gminy w Dobromierzu  - Wszelkie prawa zastrzeżone
design by TONER