AKTUALNOŚCI
 

Wiadomości 

  

Dali z siebie wszystko
29.03.2010 

W dniach 24 i 25 marca br. Gimnazjum nr 2 ze Strzegomia było gospodarzem Gminnych rozgrywek piłki siatkowej szkół gimnazjalnych. Była to doskonała okazja do sprawdzenia poziomu umiejętności, które od pierwszych dni września zdobywają zawodnicy UKS bieganie.pl - ZS Roztoka.

Pierwszego dnia w rozgrywkach uczestniczyły dziewczęta. Pomimo faktu, iż szósto i pierwszoklasistki rywalizowały z zawodniczkami z klas 3 gimnazjum, a na dodatek
w znacznej mierze wywodzącymi się z Polonii Świdnica, nie przestraszyły się presji i zagrały jak równy z równym. Wprawdzie drużyna przegrała oba mecze grupowe (z Gimnazjum nr 1
i Gimnazjum nr 2) i nie weszła do dalszego etapu rozgrywek, ale dzięki uprzejmości nauczycieli z Goczałkowa oraz Jaroszowa możliwe było skonfrontowanie umiejętności poza protokołem meczowym, również z tymi drużynami.

Summa summarum na koncie UKS z Roztoki po całym dniu rozgrywek odnotowano dwa zwycięstwa oraz dwie porażki, co jak na pierwszą próbę drużyny dziewczyn jest bardzo dobrze rokującym wynikiem.

Następnie 25 marca do zawodów stanęli panowie. Bezwzględnie najlepsza reprezentacja szkoły od wielu lat. W pierwszym meczu 2:0 pokonała Goczałków, Jaroszów oddał mecz walkowerem, natomiast z Gimnazjum nr 2 walczono o pierwsze miejsce. Po trzech setach, po bardzo ciężkim meczu wygrała drużyna z Roztoki 2:1 i stanęła na najwyższym stopniu podium.

   

   

  


 

 

do góry  |

Oficjalny serwis Urzędu Gminy w Dobromierzu  - Wszelkie prawa zastrzeżone
design by TONER