AKTUALNOŚCI

Wiadomości

Płomień w akcji
30.03.2010

Meczem z zespołem z Łażan drużyna piłkarska Płomienia Dobromierz rozpoczęła rundę rewanżową o mistrzostwo klasy „B”. Rozgrywki rozpoczęły się od ataków naszej drużyny, która już na początku zdobyła bramkę. Po akcji z prawej strony piłkę wywalczył Mariusz Żołądek, który podał futbolówkę w stronę bramki, gdzie na miejscu Ireneusz Zachariasz dopełnił formalności, zdobywając gola.

Drugą bramkę wywalczył Mieczysław Bucki, który popisał się pięknym strzałem z głowy, a następnie asystował przy trzecim golu, strzelonym przez Ireneusza Laskowskiego.

W meczu uczestniczyło 15 zawodników. Kolejny drużyna z Dobromierza rozegra 4 kwietnia na wyjeździe z zespołem z Zastruża.

15.Grzegorz F.

Także siatkarze Płomienia Dobromierz walczyli w ostatnich dniach o zwycięstwo, rozgrywając kolejny mecz o mistrzostwo I ligi TKKF. Ich przeciwnikiem była drużyna Dialog Świebodzice. Mecz rozgrywany w Świebodzicach wzbudził ogromne zainteresowanie. Nasza drużyna, przegrywając 2:0 w setach, potrafiła się zmobilizować i w trzecim secie pokonała przeciwników. Natomiast w czwartym. przy wyrównanej walce. drużyna Płomienia przegrała i cały mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 3:1.