AKTUALNOŚCI
 

Wiadomości 

  

Międzynarodowy Dzień Teatru
30.03.2010 

Trzydziestoosobowa grupa wraz z opiekunami w miniony poniedziałek, 29 marca br., wybrała się do Teatru im. C.K. Norwida w Jeleniej Górze na spektakl „Dziwna Para” z udziałem Cezarego Żaka, Jacka Braciaka, Piotra Skargi, Wojciecha Wysockiego, Violetty Arlak i Katarzyny Żak.

Zabawna historia o przyjaźni hipochondryka mającego obsesję na punkcie czystości oraz bałaganiarza, mieszkających pod jednym dachem, rozśmieszyła widzów do łez. Uczniowie mogli „na żywo” podziwiać popisy aktorskie Cezarego Żaka, którego znają z seriali „Miodowe lata” czy „Ranczo”. W obsadzie zabrakło niestety zapowiedzianego Artura Barcisia, ale mimo wszystko sztukę oceniano z entuzjazmem jako rewelacyjną.

Był to czwarty w tym roku szkolnym wyjazd do teatru – równie udany jak poprzednie. Tym razem do uczniów dołączyła także ponad dwudziestoosobowa grupa nauczycieli oraz rodziców. Zapytani o wrażenia wypowiadali się bardzo pozytywnie zarówno o sztuce, jak i o postawie młodzieży w teatrze, która zachowywała się wzorowo podczas spektaklu, prowadziła kulturalne rozmowy na przerwach i podziękowała aktorom owacją na stojąco.

   

  


 

 

do góry  |

Oficjalny serwis Urzędu Gminy w Dobromierzu  - Wszelkie prawa zastrzeżone
design by TONER