AKTUALNOŚCI
 

Wiadomości 

  

Złote Gody
19.05.2010 

Wracamy raz jeszcze do uroczystości, jaka w minioną sobotę 15 maja br. odbyła się w Dobromierzu z okazji 20-lecia Odrodzonego Samorządu. Ważnym wydarzeniem imprezy było wręczenie odznaczeń Prezydenta RP śp. Lecha Kaczyńskiego za długoletnie pożycie małżeńskie. 

Wyróżnienia te Prezydent RP przyznał 8 parom z terenu naszej gminy:

  1. Zenobii i Andrzejowi Babiarzom z Kłaczyny
  2. Krystynie i Józefowi Gryszkiewiczom z Kłaczyny
  3. Halinie i Stanisławowi Kołodyńskim z Gniewkowa
  4. Wandzie i Eugeniuszowi Śliwińskim z Kłaczyny
  5. Felicji i Józefowi Kargolom z Dobromierza
  6. Marii i Janowi Klocom z Borowa
  7. Krystynie i Zygmuntowi Szyrom z Jugowej
  8. Stanisławie i Czesławowi Kozom z Jugowej.

Z przyczyn osobistych 3 pary nie mogły uczestniczyć w uroczystości wręczenia medali. Odznaczenia, gratulacje oraz kwiaty od władz gminy przekazał nieobecnym jubilatom osobiście kierownik USC Władysław Żołądek. Przy okazji informujemy, że aby wszcząć procedurę nadania odznaczeń za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, należy zgłosić się do kierownika Urzędu Stanu Cywilnego w Dobromierzu, przedkładając dokument potwierdzający 50-letni staż małżeński (dokument stanu cywilnego lub dokument wyznaniowy). Odpowiednio przygotowane wnioski przekazywane są Wojewodzie Dolnośląskiemu.

Poniżej prezentujemy listy gratulacyjne skierowane do jubilatów, a także listy gratulacyjne z okazji 20-lecia odrodzonego samorządu skierowane do władz naszego samorządu od Senatora RP Stanisława Jurcewicza i Burmistrz Miasta i Gminy Żarów Lilli Gruntkowskiej.

   

   

   

   

   
 
  
 

  


 

 

do góry  |

Oficjalny serwis Urzędu Gminy w Dobromierzu  - Wszelkie prawa zastrzeżone
design by TONER