AKTUALNOŚCI
 

Wiadomości 

  

Jedyna, ukochana, moja
27.05.2010 

Dzień Matki upłynął w Szkole Podstawowe w Dobromierzu bardzo uroczyście. Z okazji święta swoich mam i zbliżającego się Dnia Ojca, przedszkolaki zaprosiły swoich rodziców na wyjątkową uroczystość. Maluchy przygotowały przedstawienie „W krainie Królowej Bajek”, w którym wystąpiły w pięknych strojach.

Wiele wzruszeń, łez, uśmiechów wzbudziły portrety mam i tatusiów wykonane przez ich najdroższe pociechy. Rodzice z dumą, życzliwym uśmiechem i niedowierzaniem odnajdywali siebie wśród wielu zaprezentowanych prac. Był również słodki poczęstunek, po którym z wielkim zaangażowaniem rodzice wraz ze swoimi dziećmi wzięli udział w licznych konkursach.

Dyplomy wręczane przez dyrektor szkoły Elżbietę Seperant dla najcudowniejszych mam i najwspanialszych ojców były nagrodą za iście sportowe zmagania. A przygotowane przez dzieci prezenty, zostały wręczone wraz z życzeniami płynącymi prosto z małych serduszek.
Uroczystość była także znakomitą okazją, aby pochwalić się swoimi osiągnięciami plastycznymi, muzycznymi i tanecznymi. Dla dzieci było to przeżycie, dzięki któremu poczuły się ważne, zdolne i mogły być z siebie dumne. Dla rodziców były to niezapomniane chwile przepełnione radością, wzruszeniem i miłością.

Kochani - mamo i tato.
Za życie, trud i poświęcenie,
Za noce nieprzespane, wysiłek i zmęczenie.
My dzieci serdecznie Wam dziękujemy,
I z całego serca wdzięczność i miłość obiecujemy.

   

   

   

   

   

  


 

 

do góry  |

Oficjalny serwis Urzędu Gminy w Dobromierzu  - Wszelkie prawa zastrzeżone
design by TONER