AKTUALNOŚCI

Wiadomości

2:1 dla Granitu
01.06.2010

Kolejne zmagania na murawie Granitu Roztoka za nami. Tym razem w niedzielę, 30 maja nasi zawodnicy zmierzyli się z drużyną z Mrowin. Pierwsza połowa spotkania była zaciętą grą głównie na środku boiska. Niestety, wiele niecelnych podań nie zaowocowało żadną bramką.

Po przerwie drużyna z Mrowin zaatakowała - w 61 minucie, strzelając bramkę Granitowi. Gospodarze nie dali za wygraną i zrewanżowali się golem. W 76 minucie 23-metrowym strzałem Maczkowskiego Granit Roztoka ustalił wynik meczu 2:1.

Następne piłkarskie zmagania już w Boże Ciało o 11:00. Nasi zawodnicy zmierzą się z Podgórzem Wałbrzych, zaś w niedzielę, 6 czerwca br., wszystkich kibiców zapraszamy do Roztoki na mecz z Cukrownikiem Pszenno.