AKTUALNOŚCI
 

Wiadomości 

  

Rodzinnie w Dzierzkowie
21.06.2010 

Za nami 4. Piknik Dzierzkowski. W sobotę, 19 czerwca br., organizatorzy imprezy – Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Dobromierzu wraz z Radą Sołecką w Dzierzkowie, zadbali o świetną zabawę i szereg atrakcji. Teren przy świetlicy wiejskiej odwiedziło wielu mieszkańców – wszyscy przyszli w jednym celu – by dobrze się bawić.

Każdy znalazł coś dla siebie – na dzieci i młodzież czekały konkursy sportowe i plastyczne. Gromkimi brawami nagrodzono występ naszych dzierzkowskich przedszkolaków, którzy przedstawili publiczności swój program artystyczny. Dorośli zaś świetnie bawili się podczas koncertu zespołu „Dobromierzanie”, który obchodzi w tym roku 5-lecie swojego istnienia. Z tej okazji Wójt Gminy Czesław Drąg wręczył zespołowi pamiątkową statuetkę oraz list gratulacyjny, w którym m.in. podziękował za pracę na rzecz rozwoju kultury, za kultywowanie polskich pieśni i tradycji ludowych, życzył wielu sukcesów, satysfakcji płynącej z wykonywanej pracy oraz powodzenia w urzeczywistnianiu wszelkich przyszłych planów, nie ukrywając przy tym, że liczy także na to, aby w przyszłości obok obecnego składu zespołu występowały także ich dzieci i wnuki.

Na pikniku organizatorzy gościli również Przewodniczącego Rady Marka Jaworskiego.
Nie zabrakło także kramów ze smakołykami przygotowanymi przez miejscowe Koło Gospodyń Wiejskich. Jak bawili się nasi mieszkańcy? Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.


GALERIA FOTOGRAFII
autor: Stanisław Kałużny

 


 

 

do góry  |

Oficjalny serwis Urzędu Gminy w Dobromierzu  - Wszelkie prawa zastrzeżone
design by TONER