AKTUALNOŚCI
 

Wiadomości 

  

Nauczyciel mianowany
02.07.2010 

Choć wakacje dopiero się rozpoczęły i uczniom nie w głowie myślenie o szkolnych murach, to jednak nauczyciele nie spoczęli na laurach – jeden z nich właśnie zdał egzamin i awansował na stopień nauczyciela mianowanego.

1 lipca 2010 r. w Urzędzie Gminy Dobromierz odbyło się postępowanie egzaminacyjne na wniosek Pani Elżbiety Kołodyńskiej – nauczyciela matematyki i przyrody Szkoły Podstawowej w Gniewkowie.

Nauczycielka zaprezentowała 5-osobowej komisji powołanej zarządzeniem Wójta Gminy Dobromierz, swój dorobek zawodowy, który zdobyła podczas stażu trwającego 2 lata i 9 miesięcy i odpowiadała przed komisją na pytania związane z organizacją i doskonaleniem warsztatu pracy, umiejętnością uwzględniania w pracy potrzeb ucznia czy też zastosowania w pracy wiedzy z dziedziny psychologii, pedagogiki i dydaktyki.

Kandydatka spełniła wszystkie warunki zgodne z rozporządzeniem Ministerstwa Edukacji Narodowej w sprawie uzyskiwania stopni awansu zawodowego przez nauczycieli i uzyskała zaświadczenie komisji o zdaniu egzaminu.

Pani Elżbiecie serdecznie gratulujemy awansu i życzymy dalszych sukcesów zawodowych.

  


 

 

do góry  |

Oficjalny serwis Urzędu Gminy w Dobromierzu  - Wszelkie prawa zastrzeżone
design by TONER