AKTUALNOŚCI
 

Wiadomości 

  

Dzieci już na kolonii
16.07.2010 

W czwartkowy wieczór, 15 lipca, 100-osobowa grupa naszych najmłodszych mieszkańców gminy wyruszyła na kolonię do Kątów Rybackich.

Planowany na godzinę 21:00 wyjazd nad morze, opóźnił się jednak w czasie. Po dokonanej przez funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy szczegółowej kontroli stanu technicznego autobusów, jeden z nich nie został dopuszczony do jazdy. Z tego powodu tylko połowa uczestników kolonii wyjechała planowo, zaś pozostałe dzieci musiały czekać na nowy autobus. Dzięki podjętym działaniom pozyskano autobus z Karpacza, który po przeglądzie przez funkcjonariuszy z Wydziału Ruchu Drogowego Policji ze Świdnicy, pół godziny po północy wyruszył z dziećmi na kolonię. Oczywiście koszty wynajęcia nowego przewoźnika zrefunduje gminie organizator kolonii, który zgodnie z umową odpowiada za realizację dowozu.

Mimo zaistniałej sytuacji, dzieciom oczekującym w Sali Ślubów dobromierskiego ratusza na przyjazd autokaru humor dopisywał. Czas wykorzystały bowiem na nawiązanie nowych znajomości.

Dziś już wiemy, że dzieci dojechały do ośrodka całe i zdrowe.

   

   

   

   

  


 

 

do góry  |

Oficjalny serwis Urzędu Gminy w Dobromierzu  - Wszelkie prawa zastrzeżone
design by TONER