AKTUALNOŚCI
 

Wiadomości 

  

Pierwsze wrażenia z kolonii
19.07.2010 

O tym, że dzieci bezpiecznie dotarły na kolonię do Kątów Rybackich, już pisaliśmy. Teraz czas na relację z pierwszych dni pobytu w Ośrodku Panorama. Po długiej podróży i mimo zmęczenia, dzieciom nie w głowie był odpoczynek – od razu poszły przywitać się z morzem. Tuż po tym zostały zakwaterowane w pokojach, zaś kierownik zapoznał wszystkich z terenem, obowiązującym regulaminem i programem kolonii.

Już następnego dnia koloniści wyruszyli na plażę – tam pod okiem ratownika mogli bezpiecznie bawić się w morzu. Program kolonii jest atrakcyjny – w kolejnych dniach dzieci wyjadą na wycieczkę do Trójmiasta oraz Krynicy Morskiej. Wiemy też, że nie zabraknie rozrywki w postaci turniejów sportowych, dyskotek czy przejażdżek quadami.

Zgodnie z coroczną tradycją, a także zarządzeniem Wójta zespół kontrolny w składzie: Sekretarz Gminy i Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dobromierzu przeprowadzi na miejscu kolonii kontrolę z realizacji zobowiązań, jakie przyjął na siebie organizator kolonii.

Kolejna relacja z Kątów Rybackich już za kilka dni.

   

   

   

   

  


 

 

do góry  |

Oficjalny serwis Urzędu Gminy w Dobromierzu  - Wszelkie prawa zastrzeżone
design by TONER