AKTUALNOŚCI
 

Wiadomości 

  

Koloniści już w domu
26.07.2010 

Kolonia w Kątach Rybackich dobiegła już końca. Dziś w godzinach porannych, wspólnie z rodzicami powitaliśmy nasze dzieci.

Z relacji uczestników wynika, że wypoczynek był udany, choć początkowa jego organizacja nie była najlepsza. Finał także zakończył się pechowo dla trzech osób. Podczas pożegnalnej dyskoteki, jeden z chłopców złamał rękę i musiał przejść zabieg operacyjny w szpitalu i dziś w godzinach wieczornych wraca do domu. Jedna z dziewczynek skręciła nogę, zaś drugiej odnowiła się kontuzja kolana, co wymagało również interwencji lekarskiej. Na szczęście wszyscy poszkodowani pomału wracają do zdrowia.

Mimo takich przygód dzieci miło wspominają wypoczynek w Kątach Rybackich, gdzie codziennie czekało na nie wiele atrakcji i nie było mowy o nudzie. Uczestnicy zwiedzili Trójmiasto i Krynicę Morską, brali udział w turniejach sportowych, jeździli na rowerach, pływali na kajakach i rowerach wodnych, wspinali się po ściance wspinaczkowej, a także bawili się na organizowanych dla nich dyskotekach. Starsza młodzież mogła pojeździć na quadach i spróbować swoich sił w paint-ball'u. Nie zabrakło również wyprawy statkiem po morzu – tę zapewnił dzieciom organizator kolonii, jako dodatkową atrakcję w ramach rekompensaty za początkowe problemy organizacyjne. Było także pieczenie kiełbasek przy ognisku, a wszyscy spragnieni kąpieli w wodzie, poza zabawą w morzu, mogli pluskać się w basenie na terenie ośrodka. Także kuchnia nie pozostawała dzieciom dłużna – dzienne wyżywienie składało się z trzech smacznych posiłków i podwieczorku. Dzieci z uśmiechami na twarzy wróciły do domów- przed nimi jeszcze miesiąc wakacji.

   

   

   

   

  


 

 

do góry  |

Oficjalny serwis Urzędu Gminy w Dobromierzu  - Wszelkie prawa zastrzeżone
design by TONER