AKTUALNOŚCI
 

Wiadomości 

  

"Stara" nowa poczta
04.08.2010 

Od poniedziałku, 2 sierpnia br., filia Urzędu Pocztowego, która dotychczas znajdowała się w budynku magistratu w Dobromierzu zmieniła siedzibę. Poprzednie pomieszczenie od lat nie było remontowane i tym samym jego stan dawał wiele do życzenia. Przeprowadzka nie była daleka. Zmienił się jedynie numer ulicy - plac Wolności 6.

Teraz klienci poczty załatwią swoje sprawy w komfortowych warunkach. Filia znajduje się na parterze naprzeciwko Punktu Aptecznego. Przez kilka dni pracownicy Zakładu Obsługi Komunalnej w Dobromierzu odnawiali pomieszczenie, które niegdyś zajmowała agencja PKO. Teraz poczta jest niemal nie do poznania - przejrzyste główne pomieszczenie dla klientów, eleganckie stanowisko pracy kasjera, zaplecze socjalne, czego w poprzednim lokum nie było. Filia Urzędu Pocztowego Świebodzice 1 czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 7:30 - 14:30.

Przeprowadzka ta częściowo rozwiązuje problemy lokalowe Urzędu Gminy, który do tej pory dzierżawi swoje pomieszczenia Telekomunikacji Polskiej S.A. oraz Posterunkowi Policji.

   

   

 


 

 

do góry  |

Oficjalny serwis Urzędu Gminy w Dobromierzu  - Wszelkie prawa zastrzeżone
design by TONER