AKTUALNOŚCI
 

Wiadomości 

  

Lato w dzierzkowskiej świetlicy
12.08.2010 

Wakacje pomału dobiegają końca. Wkrótce zakończą się również wakacyjne zajęcia w wiejskiej świetlicy w Dzierzkowie. Od początku lipca, podczas cotygodniowych spotkań dzieci mogły rozwijać swoje uzdolnienia plastyczne, wykonując pracę plastyczną pt. „Wakacyjny kolaż”. Miały także okazję sprawdzić swoją sprawność fizyczną w różnorodnych konkurencjach sportowych, rywalizując o tytuł „Wakacyjnego mistrza sprawności”.

Trwa zacięty bój o zwycięstwo pomiędzy Kacprem a Laurą , którzy prowadzą w klasyfikacji, a dzieli ich minimalna różnica punktowa. Szanse jednak mają również wszyscy ci, którzy nadal będą brać udział w zawodach. Małym sportowcom życzymy powodzenia!

Dzieci bardzo chętnie brały też udział w grach i zabawach ruchowych na powietrzu, rozgrywały piłkarskie mecze, grały w kometkę i tenisa stołowego.

W trakcie zajęć uczestnicy spotkań mogli nabyć podstawową wiedzę z zakresu sztuki fotografowania w ramach warsztatów fotograficznych. Samodzielne wykonywanie zdjęć, możliwość zapoznania się z techniką kadrowania i ich obróbki w graficznym programie komputerowym, sprawiały im dużą frajdę.

Przed nimi jeszcze zajęcia, które wyposażą ich w wiedzę o scrapebookingu. Dzieci stworzą wspólną kartę albumową ze zdjęć wykonanych w trakcie zajęć.

   

   

   

   

   

   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
    

 


 

 

do góry  |

Oficjalny serwis Urzędu Gminy w Dobromierzu  - Wszelkie prawa zastrzeżone
design by TONER