AKTUALNOŚCI
 

Wiadomości 

  

Przedszkolaki też mają wakacje
16.08.2010 

W ubiegłym tygodniu 13 sierpnia, w przedszkolu odbyło się uroczyste pożegnanie pięciolatków. Z wielkim żalem z przedszkolem żegnał się Kacper Kowalski, Wanessa Gibała, Izabella Majchrzak, Emilka Swędrowska, Maja Borysewicz oraz Aleksandra Fuja. Dzieci nie ukrywały, że będą tęsknić i obiecały w wolnych chwilach odwiedzać swoich kolegów.

Obiecały również, że w nowych przedszkolach będą grzeczne. Nie ma się czemu dziwić, że podczas uroczystości czasami pojawiła się łezka wzruszenia w oczach dzieci. To w przedszkolu nawiązały się pierwsze przyjaźnie, dzieci nauczyły się żyć i funkcjonować w grupie rówieśników, poznały mnóstwo zbaw, piosenek i wierszyków.

Podczas uroczystości dzieci zaprezentowały krótki program artystyczny, który bardzo się podobał gościom. Na koniec starszaki otrzymały pamiątkowe dyplomy ukończenia Małego Przedszkola oraz drobny upominek, który pozwoli im z pewnością rozwijać swoje umiejętności plastyczne.

Zaproszeni goście, wśród których była sołtys wsi Dzierzków, Alicja Błaszczak oraz przewodnicząca Koła Gospodyń Wiejskich, Lilianna Drzał, podarowały dzieciom słodkie upominki.
Fundację Edukacji Przedszkolnej reprezentowała Małgorzata Szczerbień.

Po części artystycznej dzieci, rodzice oraz goście zaproszeni zostali na skromny poczęstunek oraz pożegnalnego grilla. Humory wszystkim dopisywały, dzieci miały okazję ostatni raz pobawić się w swoim gronie.

Szczególne podziękowania należą się rodzicom przedszkolaków oraz przedstawicielom Gminy Dobromierz, którzy angażowali się w życie codzienne przedszkola. Pomagali w organizacji uroczystości, zawsze chętnie służyli pomocą i radą, wychodzili z inicjatywą oraz pomysłami jak poprawić funkcjonowanie placówki.

Warto dodać, że już we wrześniu do grona przedszkolaków dołączą nowe dzieci, które z pewnością zaaklimatyzują się w nowym miejscu a przedszkole będą traktować jak swój drugi dom.

   

   

   

   

   

   
 

 


 

 

do góry  |

Oficjalny serwis Urzędu Gminy w Dobromierzu  - Wszelkie prawa zastrzeżone
design by TONER