AKTUALNOŚCI
 

Wiadomości 

  

1600 m2 atrakcji
27.08.2010 

Cztery nowe place zabaw, których budowa rozpoczęła się w poniedziałek 23 sierpnia br. z pewnością przypadną do gustu najmłodszym mieszkańcom naszej gminy. Huśtawki, zjeżdżalnie, bujaki, karuzele i piaskownice - to tylko niektóre elementy, które z pewnością sprawią frajdę nie tylko dzieciom, ale i ich rodzicom. Firma, która wygrała przetarg do 27 sierpnia br. zamontowała place w Roztoce i Gniewkowie. Do końca tygodnia powinny powstać dwa kolejne kompleksy w Dzierzkowie i Jugowej.

Cztery nowe place zabaw to niemal 1600 metrów kwadratowych atrakcji i co najważniejsze - możliwość bezpiecznej zabawy. Warunkiem jednak jest przestrzeganie zasad regulaminu określającego korzystanie z urządzeń zabawowych, co jest obowiązkiem zarówno dzieci, a zwłaszcza ich opiekunów.

Na tym jednak placów zabaw nie koniec. Następne miejscowości, w których będą zamontowane urządzenia to Kłaczyna i Czernica. Są już na to wygospodarowane środki finansowe.

Szukamy środków na utworzenie kolejnych placów zabaw, tak aby dzieci z każdej miejscowości miały własne, bezpieczne miejsce do spędzania czasu wolnego.

   

     

 


 

 

do góry  |

Oficjalny serwis Urzędu Gminy w Dobromierzu  - Wszelkie prawa zastrzeżone
design by TONER