AKTUALNOŚCI
 

Wiadomości 

  

Spis rolny wystartował
01.09.2010 

Mieszkańcy naszej gminy znają już trójkę rachmistrzów (Juliannę Tarkę, Łukasza Gajka, Norberta Mazurkiewicza) z wizyt tak zwanego obchodu spisowego. 8 września pojawią się już w gospodarstwach rolnych i mają czas na dokończenie spisu w całej gminie do 31 października 2010 r. 

W tym czasie przeprowadzą oni bezpośredni wywiad z użytkownikami gospodarstw rolnych, w miejscu zamieszkania albo w siedzibie użytkownika gospodarstwa rolnego, a w przypadku jego nieobecności- z pełnoletnim członkiem gospodarstwa domowego albo z osobą upoważnioną w siedzibie użytkownika gospodarstwa rolnego.

Warto przypomnieć, że istnieje także możliwość dokonana samopisu użytkownika przez Internet od 1 września do 17 października.

Oprócz wizyty rachmistrza czy samopisu przez Internet, spis może zostać także przeprowadzony przez ankieterów statystycznych poprzez wywiad telefoniczny (w dniach 8 września - 31 października).

Przypomnijmy, że spis rolny ma na celu zebranie danych o gospodarstwach rolnych od użytkowników gospodarstw rolnych i przeprowadzony będzie się go na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej w okresie od dnia 1 września do dnia 31 października 2010r. według stanu na dzień 30 czerwca 2010 r. godz. 24.00.

 


 

 

do góry  |

Oficjalny serwis Urzędu Gminy w Dobromierzu  - Wszelkie prawa zastrzeżone
design by TONER