AKTUALNOŚCI
 

Wiadomości 

  

Dzierzkowianki we Wrocławiu
13.08.2010 

Dopisała pogoda, humory i przede wszystkim miłe wrażenia – tak podsumować można wycieczkę naszych mieszkanek z KGW w Dzierzkowie, na jaką wybrały się do stolicy Dolnego Śląska. W sobotniej wyprawie po Wrocławiu uczestniczyły także rodziny gospodyń oraz mieszkanki z Borowa, Gniewkowa i Roztoki.

Zwiedzano zabytki Ostrowa Tumskiego, gdzie nasi mieszkańcy spotkali się z wieloletnim proboszczem Parafii pw. św. Barbary w Gniewkowie - ks. Piotrem Sową. Rozmów i wspomnień z liczną grupą parafian nie było końca. Ksiądz Piotr bardzo wzruszony dziękował za odwiedziny i chętnie przyjął zaproszenie przewodniczącej Koła Lilianny Drzał do wspólnego spaceru nadodrzańskimi bulwarami i obejrzenia Panoramy Racławickiej. Monumentalne dzieło Kossaka i Styki wywarło na wszystkich uczestnikach wycieczki ogromne wrażenie.

Była to kolejna udana impreza KGW i, jak zapewniają gospodynie - z pewnością nie ostatnia. Pomysłów paniom nie brakuje, a każda inicjatywa, która służy integracji mieszkańców ma przecież szanse realizacji.

   

   

   

   

   

   
 
   
 
   
 
   
 
   
 

 


 

 

do góry  |

Oficjalny serwis Urzędu Gminy w Dobromierzu  - Wszelkie prawa zastrzeżone
design by TONER