AKTUALNOŚCI
 

Wiadomości 

  

Maluchy nagrodzone
16.09.2010 

O sukcesie naszych przedszkolaków z Dzierzkowa pisaliśmy już w tym tygodniu. Wówczas dzieci dowiedziały się o swoim zwycięstwie, jednak z niecierpliwością czekały na nagrodę. Ta już do nich dotarła. W minioną środę wręczył ją osobiście prezes Fundacji Edukacji Przedszkolnej z Wrocławia Tadeusz Szmigiel, któremu towarzyszyły Dominika Kuźniar i Magdalena Szczerbień.

Maluchy zdobyły I miejsce w konkursie na temat letnich zabaw w przedszkolu. Regularnie przez cały czas jego trwania od 12 lipca do 15 sierpnia br., na stronie internetowej Małego Przedszkola, można było śledzić, w co bawią się dzieci latem i jak spędzają czas. Podczas zabaw były poruszane nie tylko sprawy dotyczące letniego wypoczynku, ale również niebezpieczeństwa czekającego na dzieci w okresie wakacji. Liczne wycieczki na łąkę, nad rzekę czy do Centrum Edukacji Ekologicznej i Krajoznawstwa „Salamandra” w Myśliborzu bardzo przypadły do gustu maluchom. Wszystkie pomysły zaproponowane przez przedszkole spędzania wolnego czasu bardzo się spodobały. W efekcie przedszkolaki już po raz drugi zostały nagrodzone - tym razem zestawem "Małego odkrywcy" - zabawkami, dzięki którym będą mogły obserwować przyrodę z bliska, a także zestawami plastycznymi - farbami, mazakami i kredkami.

To jednak nie wszystkie miłe wieści z Dzierzkowa. Podczas wizyty przedstawicieli FEP maluchy otrzymały zaproszenie do przedszkola we Wrocławiu. Tam poznają nowych kolegów oraz odwiedzą pobliskie ZOO.

   

   

   

   

 


 

 

do góry  |

Oficjalny serwis Urzędu Gminy w Dobromierzu  - Wszelkie prawa zastrzeżone
design by TONER