AKTUALNOŚCI

Wiadomości

6:1 dla Płomienia
16.09.2010

Po ostatnim kiepskim meczu z drużyną z Rogoźnicy nasi piłkarze z Dobromierza pokazali tym razem dobrą grę. Płomień zmierzył się z Huraganem Olszany. Choć na murawie zabrakło kilku czołowych zawodników, to jednak ich zastępcy świetnie sobie poradzili z rywalami. Pierwsza połowa przyniosła zespołowi już 3 bramki. Do siatki trafili: Mieczysław Bucki, Karol Szot oraz Mariusz Żołądek.

Po przerwie rywale zdołali strzelić nam bramkę, co jeszcze bardziej zmobilizowało zawodników z Dobromierza. Kolejne gole dla naszego zespołu strzelali Ireneusz Zachariasz i ponownie na listę strzelców wpisali się Mieczysław Bucki i Karol Szot.

Kolejne spotkanie już w niedzielę w Dobromierzu o godzinie 11:00 z drużyną Wodospad Zastruże.