AKTUALNOŚCI
 

Wiadomości 

  

Dziękujemy za zaufanie!
01.10.2010 

Na co dzień obserwujemy statystyki odwiedzin naszej strony. Codziennie to właśnie Państwo wchodzicie na www.dobromierz.pl. Chcemy się pochwalić, a zarazem podziękować za tak liczną frekwencję. Dokładnie dziś liczba wejść na portal przekroczyła pół miliona!

Sukcesywnie od 2005 roku nasza strona poszerza swoją zawartość. Staramy się informować internautów o wszystkim, co się dzieje na terenie naszej gminy. Stworzyliśmy nie tylko dokładną bazę informacji dotyczącą historii poszczególnych miejscowości gminy, uruchomiliśmy również Telewizję Internetową, udostępniliśmy bogate galerie fotografii z najważniejszych wydarzeń oraz bieżące informacje. Jednym słowem piszemy o wszystkim, co dotyczy naszej gminy.

Nic tak nie mobilizuje do działania, jak aprobata ludzi wokół. Właśnie tę dajecie nam Państwo poprzez aktywne korzystanie z naszej strony internetowej. Statystyki mówią same za siebie: w 2007 roku portal odwiedziło blisko 67 tys. osób. Rok później już niecałe 95 tys. W ubiegłym roku liczba ta wzrosła do 135 tys. 141 tys. - dokładnie taki wynik mamy już na dzień dzisiejszy, a do końca roku pozostało jeszcze 3 miesiące.

Wierzymy, że nasi mieszkańcy dalej tak aktywnie będą śledzić wydarzenia z terenu gminy, a my ze swojej strony obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań, by serwować internautom sporą dawkę codziennych rzetelnych newsów.

 


 

 

do góry  |

Oficjalny serwis Urzędu Gminy w Dobromierzu  - Wszelkie prawa zastrzeżone
design by TONER