AKTUALNOŚCI
 

Wiadomości 

  

Historyczne zwycięstwo Kłaczyny 11:0
04.10.2010 

To najwyższa wygrana w całej historii klubu z Kłaczyny. Drużyna Wodospadu Zastruże nie należy do najsłabszych w grupie, a Nysa w dwóch ostatnich potyczkach tylko remisowała z Wodospadem. Nikt z kibiców, ani także z zawodników nie mógł przewidzieć tak wysokiej wygranej. 

Do przerwy bramki dla Nysy zdobyli: Robert Andrzejewski - 3, Bartek Andrzejewski – 2 oraz po jednej Adrian Babiarz, Robert Kawiński, Mariusz Rajca. Tak wysoki wynik nie oznacza, że Wodospad nie grał w piłkę - wręcz przeciwnie - stworzyli oni 2 sytuacje, po których powinny paść gole, lecz w bramce Nysy spisał się bardzo dobrze dysponowany Darek Krynicki, który świetnymi interwencjami uchronił zespół od utraty bramek.

Druga połowa spotkania nie przyniosła tak dużo goli, ponieważ skuteczność była dużo niższa. Bramki w drugiej połowie dla Kłaczyny zdobywał tylko Robert Kawiński, który w całym spotkaniu trafił do siatki aż 4 razy.

Już 10 października mecz wyjazdowy ze Zrywem Łażany o godz. 11.00, zaś 17 października wielkie derby Gminy Dobromierz: Nysa Kłaczyna vs Płomień Dobromierz godz.11.00. Wszystkich kibiców emocji na boisku serdecznie zapraszamy!

Więcej na www.ksnysaklaczyna.tnb.pl 

 
 


 

 

do góry  |

Oficjalny serwis Urzędu Gminy w Dobromierzu  - Wszelkie prawa zastrzeżone
design by TONER