AKTUALNOŚCI
 

Wiadomości 

  

Maratonowy seans
11.10.2010 

Po blisko roku wreszcie doczekaliśmy się obiecanego przedpremierowego seansu. W piątek, 8 października, dobromierski rynek zamienił się w wielką salę kinową. 600 mieszkańców przyszło na plac Wolności, by obejrzeć „Maraton tańca” - film, który w ubiegłym roku realizowano w Dobromierzu. To właśnie nasi mieszkańcy jako pierwsi mieli możliwość obejrzenia go.

Piątkowe wydarzenie nie mogło się odbyć bez jego twórców – ekipy filmowej. Tuż przed projekcją głos zabrał producent „Maratonu tańca” - Sylwester Banaszkiewicz i reżyser Magdalena Holland – Łazarkiewicz, która podziękowała mieszkańcom za owocną współpracę i wyrozumiałość przy realizacji filmu. Przypomnijmy, że oprócz aktorów, także nasi mieszkańcy mogli sprawdzić swoich sił na planie, odgrywając role statystów. W podzięce za dostarczenie niezapomnianych emocji wójt Gminy Dobromierz na ręce reżyser wręczył kwiaty z życzeniami sukcesów.

Kilkanaście minut po 19:00 na olbrzymim ekranie zabrzmiała czołówka filmu. Dokładnie 98 minut seansu przepełnione były zarówno śmiechem, jak i wzruszeniem, a gromkie brawa dodały przysłowiowej kropki nad i całej produkcji.

Po projekcji wójt Gminy Dobromierz Czesław Drąg spotkał się z reżyser Magdaleną Holland – Łazarkiewicz, by podsumować produkcję i raz jeszcze podziękować za to, że to właśnie nasi mieszkańcy mogli przeżywać tak wspaniałe wydarzenie.

   

   

   

   

   

   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
    
 
    
 
    
 

   
 
   

   

   

   


 


 

 

do góry  |

Oficjalny serwis Urzędu Gminy w Dobromierzu  - Wszelkie prawa zastrzeżone
design by TONER