AKTUALNOŚCI
 

Wiadomości 

  

Ognisty Dzierzków
11.10.2010 

Miniony weekend także mieszkańcom Dzierzkowa upłynął przy dobrej zabawie. O tę zadbała miejscowa Rada Sołecka i gospodynie wiejskie. Przy wspólnym ognisku dzierzkowianie piekli ziemniaki i kiełbaski.

Na dzieci czekały słodycze i zabawy sportowe. Nie zabrakło także śpiewów – ognisko okazało się świetną okazją do sprawdzenia swoich umiejętności wokalnych.
Pod jadłem i napitkiem nie ugięły się nowo postawione stoły, które ufundowało nadleśnictwo w Jaworze.

Dzięki inicjatywie Wójta Gminy Dobromierz Czesława Drąga udało się pozyskać darowiznę w formie pieniężnej od Nadleśnictwa Jawor, która umożliwiła sfinansowanie zakupu 2 drewnianych stołów i 4 ław na potrzeby m.in. Punktu Przedszkolnego w Dzierzkowie oraz wszystkich osób korzystających z terenu rekreacyjnego przy świetlicy wiejskiej w Dzierzkowie. Miejmy nadzieję, że nowe bardzo ładne i estetyczne wyposażenie będzie użytkowane w należyty sposób, a mieszkańcy w sposób szczególny zadbają o jego poszanowanie. Liczymy, że ten dobry początek współpracy z Nadleśnictwem Jawor pozwoli na realizację naszych dalszych planów związanych z budową „Leśnego minicentrum” w Dzierzkowie.

   

   

   

   

   

   
 
   
 
   
 
   
 
   
 

fot. Stanisław Kałużny

     
 
    
 
    
 


 

 

do góry  |

Oficjalny serwis Urzędu Gminy w Dobromierzu  - Wszelkie prawa zastrzeżone
design by TONER