AKTUALNOŚCI
 

Wiadomości 

  

Wielkie święto przedszkolaków
18.10.2010 

Kolejne ważne wydarzenie mają już za sobą dzierzkowskie maluchy. W piątek, 15 października, stali się prawdziwymi przedszkolakami, dzięki pasowaniu na przedszkolaka. W sali panował bajeczny klimat - tworzyły go kolorowe balony oraz rysunki przedstawiające dzieci, które wykonała jedna z mam - Anna Płaza. W uroczystości wzięli udział rodzice, dziadkowie oraz Magdalena Szczerbień z Fundacji Edukacji Przedszkolnej we Wrocławiu.

Dzieci przebrane w kotki i wiewiórki przedstawiły półgodzinny występ artystyczny. Wierszyki i piosenki o tematyce przedszkolnej wszystkim przypadły do gustu, a liczne brawa i uśmiechy na twarzach gości były najlepszym tego dowodem.

Po części artystycznej, nastąpił uroczysty akt ślubowania na przedszkolaków. 19 maluchów złożyło przysięgę, w której obiecali między innymi: "(...) być zawsze uśmiechnięci, słuchać swoich pań przedszkolanek, bawić się w zgodzie zabawkami oraz … nie sikać w galoty, bo z tym dużo roboty". Każde dziecko za sprawą potężnego ołówka zostało zaczarowane w prawdziwego przedszkolaka.

Maluchy otrzymały pamiątkowe dyplomy pasowania na przedszkolaka oraz wielkie, kolorowe tuby wypełnione po brzegi słodyczami. Po części oficjalnej zaprosiły wszystkich gości na ciasto, a same bawiły się balonami przy muzyce oraz z zapałem oglądały podarowane prezenty.

   

   

   

   

   

   
 
   
 
   
 
   
 
   

   

    
 
    
 

   
 
 


 

 

do góry  |

Oficjalny serwis Urzędu Gminy w Dobromierzu  - Wszelkie prawa zastrzeżone
design by TONER