AKTUALNOŚCI

Wiadomości

Nysa zgasiła Płomień aż 7:1
18.10.2010

Ładna pogoda, dużo kibiców oraz pogrom Dobromierza po fantastycznej grze Nysy - tak można podsumować Derby Gminy Dobromierz. Prawdopodobnie to najwyższa wygrana ligowa między tymi drużynami. Cały mecz to przewaga Nysy, która skutecznie wykorzystywała stworzone sytuacje podbramkowe.

Już po kilku minutach pięknym strzałem z 20 metrów popisał się Bartek Andrzejewski., który do przerwy zdołał strzelić jeszcze 2 bramki. Czwartą bramkę dołożył Robert Kawiński. W drugiej połowie Dobromierz zaczął odrabiać straty i po rzucie rożnym zdobył honorowego gola.

Na wynik 5:1 podwyższył celnym strzałem Robert Andrzejewski z rzutu karnego. Później na piękną akcję z połowy boiska zdecydował się Przemek Andrzejewski, pewnie pokonując bramkarza Dobromierza. Wynik spotkania na 7:1 ustalił Tomek Kępiński.