AKTUALNOŚCI

Wiadomości

Gola Świdnicka 1:1 Nysa Kłaczyna
28.10.2010

Remisem zakończyły się zmagania Goli Świdnickiej z Nysą Kłaczyna na wyjeżdzie. Jako pierwsi bramkę zdobyli gospodarze. Jeszcze przed przerwą dwóch sytuacji sam na sam z bramkarzem nie wykorzystał Bartek Andrzejewski. W 78 minucie Robert Andrzejewski wyrównał wynik spotkania.

W końcówce spotkania gospodarze mogli strzelić 2. bramkę, ale tym razem nasz bramkarz pokazał się ze świetnej strony.

Skład Nysy:
Krynicki D., Laskowski K., Babiarz A., Babiarz N., Chryplewicz P., Stysiał W., Kawiński R., Rajca M., Andrzejewski P., Andrzejewski B. (46 min Kępiński T), Andrzejewski R.

Już w najbliższą niedzielę, 31 października na stadionie Goli Świdnickiej o godz. 11.00 odbędzie się mecz o mistrzostwo "B" klasy, pomiędzy miejscową Golą Świdnica, a Nysą Kłaczyna. Jak dotąd oba zespoły tylko dwukrotnie zmierzyły się: w Kłaczynie był remis 4:4, zaś w Goli padł wynik 5:1 dla gospodarzy. W ubiegłym sezonie zespół z Goli zakończył rozgrywki na wysokim 5. miejscu w "A' klasie, ale zarząd postanowił przenieść się do "B" klasy. W tym sezonie Gola jest wiceliderem, tracąc zaledwie 2 punkty do Żarowa, a Kłaczyna zajmuje dopiero 5 miejsce. Tak więc niedzielne spotkanie będzie miało charakter rewanżu za sromotną porażkę 2 lata temu. Czy Nysa zdoła wygrać i zdobyć 3 punkty, zobaczymy za kilka dni.