AKTUALNOŚCI

Wiadomości

Wygrana Granitu
10.11.2010

W minioną niedzielę rozegrany został mecz w Roztoce z Wierzbianką. Mimo niesprzyjającej aury Granit nie szczędził rywalom ataków. W 23 minucie, po strzale głową, Sławomir Józefek strzelił pierwszą bramkę.

Na następnego gola nasi piłkarze nie kazali kibicom długo czekać. 7 minut później ten sam zawodnik ustalił wynik meczu na 2:0.

W drugiej połowie spotkania obrońcy Granitu bezbłędnie pokazali swoją grę, a bramkarz Łukasz Śliwa nie pozwolił, aby piłka znalazła się w bramce przeciwników. To jednak nie koniec emocji. W 71 minucie Irek Szot strzelił 3. gola dla drużyny i tym samym mecz zakończył się wynikiem 3:0. W czwartek kolejne piłkarskie spotkanie. Granit Roztoka jedzie do Tuszyna, a w niedzielę zapraszamy wszystkich do Roztoki na godzinę 14.00 na ostatni mecz rudy jesiennej z Zagłębiem Wałbrzych

W sobotę 20.11.2010 r. o godzinie 13:30, jeśli pogoda dopisze, rozegrany zostanie mecz Pucharu Polski w Roztoce pomiędzy Granitem Roztoka a AKS Strzegom. Zapraszamy!