AKTUALNOŚCI
 

Wiadomości 

  

Dostali szansę na przyszłość
15.11.2010 

Uroczystą konferencją zakończyła się realizacja projektu systemowego "Szansa na przyszłość" realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

9 listopada br. w spotkaniu uczestniczyli beneficjenci programu, przedstawiciele firm organizujących szkolenia: Anna Szywała Prezes Firmy Szkoleniowo - Doradczej Anna Szywała w Świdnicy, Marcin Maciuszek Kierownik Ośrodka Szkolenia Kierowców w Żarowie oraz Kierownik i pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dobromierzu.
Po krótkim podsumowaniu realizacji projektu, 10 uczestnikom wręczono zaświadczenia o ukończeniu szkoleń: opiekunki osoby starszej i/lub niepełnosprawnej, palacza kotłów CO wraz z licencją, wsparcia specjalistycznego, szkolenia kandydatów na kierowców kat. B i udziału w projekcie. Zaświadczenia nadające kwalifikacje zawodowe beneficjenci otrzymali w języku polskim, niemieckim i angielskim, a uzyskane kwalifikacje zawodowe spełniają wymagania we wszystkich krajach Unii Europejskiej.

To już trzecia udana edycja realizacji projektu systemowego przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Dobromierzu. Na dzień dzisiejszy już 26 osób bezrobotnych uzyskało nowe umiejętności i kwalifikacje. Mamy nadzieję, że każda z nich otrzymała swoją szansę na przyszłość.

   

   

   

 


 

 

do góry  |

Oficjalny serwis Urzędu Gminy w Dobromierzu  - Wszelkie prawa zastrzeżone
design by TONER