AKTUALNOŚCI
 

Wiadomości 

  

Granit w akcji
17.11.2010 

W czwartek Granit Roztoka rozegrał mecz z Viktorią Tuszyn. W 10 minucie zawodnik Tuszyna został faulowany w polu karnym, zaś w 25 minucie w zamieszaniu Arek Szutenbach strzelił pierwszą bramkę. 

Na drugą nie trzeba było długo czekać - zdobył ją Sławek Józefem, ale jeszcze w pierwszej połowie rywalom także udało się strzelić gola 

Po przerwie w 60 minucie ponownie Sławek Józefem zdobył bramkę dla swojego zespołu. Rywale odpowiedzieli kontratakiem i w efekcie mecz zakończył się wynikiem 3:2.

W minioną niedzielę odbył się zaś ostatni mecz w rundzie jesiennej. Roztoka rywalizowała z Zagłębiem Wałbrzych. Ładna pogoda przyciągnęła na mecz wielu kibiców, a zawodnicy dostarczyli im wielu ciekawych akcji. Piłkarzom z Roztoki udało się zdobyć bramkę, jednak sędzia uznał, że Andrzej Krzemień był na pozycji spalonej i bramki nie uznał. Mecz zakończył się remisem.

To nie koniec emocji piłkarskich. W najbliższą sobotę (20.11.2010 r.) o godzinie 13:30 zapraszamy wszystkich do Roztoki na mecz Pucharu Polski z AKS Strzegom!!!

 


 

 

do góry  |

Oficjalny serwis Urzędu Gminy w Dobromierzu  - Wszelkie prawa zastrzeżone
design by TONER